horor (170 výsledků)


Annabelle 3   Comes Home 2019  CZ titulky v obraze HD 1080p Super Horor Novinka Přehrát
1h 39m 43s
720*480
Annabelle 3 Comes Home 2019 CZ titulky v obraze HD 1080p Super Horor Novinka

Annabelle 3 USA Annabelle Comes Home USA Annabelle 3 (pracovní název) (další názvy) Horor / Mysteriózní / Thriller USA, 2019, 106 min Režie: Gary Dauberman Scénář: Gary Dauberman Kamera: Michael Burgess Hudba: Joseph Bishara Hrají: Mckenna Grace, Madison Iseman, Vera Farmiga, Patrick Wilson, Steve Coulter, Katie Sarife, Eddie J. Fernandez, Stephen Blackehart, Kenzie Caplan, Emily Brobst, Samara Lee, Michael Cimino, Michael Patrick McGill (další profese) Obsah Annabelle 3 je třetím pokračováním velmi úspěšné hororové série scénáristy a producenta Jamese Wana, ve kterém se opět potkáváme s neblaze proslulou panenkou poprvé představenou ve filmu V zajetí démonů. Ed a Lorraine Warrenovi kdysi bezpečně uložili démony posedlou panenku za posvěcené sklo v místnosti s dalšími artefakty zla a přizvali kněze, aby úkryt zpečetil požehnáním. Kdo mohl ovšem tušit, že Annabelle probudí zlé duchy v blízkosti a svět zažije další děsivý útok temných sil.

Přehrát
Bird Box  2018  SK tit v obraze Super 1080p NF WEBRip x265  5 1AC3  Horor Novinka Přehrát
HD
2h 3m 49s
1280*720
Bird Box 2018 SK tit v obraze Super 1080p NF WEBRip x265 5 1AC3 Horor Novinka

Bird Box Drama / Sci-Fi / Thriller / Horor USA, 2018 , 117 min Režie: Susanne Bier předlohy: Josh Malerman (kniha) Scénář: Eric Heisserer kamera: Salvatore Totino hudba: Trent Reznor , Atticus Ross Hrají: Sandra Bullock , Trevante Rhodes , Sarah Paulson , John Malkovich , Jacki Weaver , Rosa Salazar , Danielle Macdonald , Lil Rel Howery , Tom Hollander , BD Wong , Pruitt Taylor Vince , Parminder Nagra , Rebecca Pidgeon , Amy Gumenick , Taylor Handley , Happy Anderson , David Dastmalchian , Kristopher Logan , Keith Jardine , Chanon Finley ,Frank Motte ... ( více ) ( Další profese ) obsah Když tajemná síla zničí světové populace, je jen jediná věc jistá: Když ji uvidíte, vezmete si život. Tváří v tvář neznámému, Malorie ( Sandra Bullock ) Nález lásku, naději a nový začátek. O tohle všechno ale Během lusknutím prstu přijde. Musí se svými dvěma dětmi uteče a Plou po zradí řece, aby našla možná poslední místo na zemi, které jim Může nabídnout úkryt. Ale aby přežily, musí tuto riskantní dvoudenní cestu podstoupit se zavázanýma očima.

Přehrát
Sestra 2018 Horor CZ DABING Přehrát
1h 36m 34s
720*300
Sestra 2018 Horor CZ DABING

Super horror...:)

Přehrát
Tvar vody 2017 CZ dabing Drama  Fantasy  Romanticky  Thriller  Horor Přehrát
2h 3m 19s
720*384
Tvar vody 2017 CZ dabing Drama Fantasy Romanticky Thriller Horor

V utajované americké vládní laboratoři probíhají experimenty s podivuhodným obojživelným monstrem nalezeným v Amazonii. Ví se o něm velmi málo – domorodci jej uctívali jako boha, může dýchat na vzduchu i pod vodou, podobá se člověku a je považován za nebezpečného tvora. V laboratoři jej drží a bezohledně zkoumá ambiciózní vládní agent Richard Strickland (Michael Shannon). Zachází s ním spíše jako s biologickým materiálem než s živou bytostí. Jeho experimenty neberou ohledy na to, zda objekt zkoumání zůstane na živu. Ve stejné laboratoři pracuje němá uklízečka Elisa (Sally Hawkins) a když se náhodou střetne s uvězněným stvořením, dokáže s ním navázat takovou komunikaci, k níž není potřeba žádných slov. Stačí jim gesta a emoce. Elisa jej nevnímá jako nebezpečnou zrůdu, cítí především jeho strašlivou osamělost. Je to i tím, že tato záhadná bytost má jednu základní vlastnost vody. Jak voda přijímá tvar nádoby, tak stejně tento vodní tvor přijímá vlastnosti každého, s kým se potkává, a odráží tak jeho agresivitu i osamělost nebo bezpodmínečnou lásku. Díky tomu se mezi ním a vnímavou Elisou vytvoří silné pouto. V okamžiku, kdy hrozí další brutální pokusy, Elisa pochopí, že je čas na společný útěk. A protože jsme v 60. letech minulého století, neobejde se to bez účasti sovětských špiónů.

Přehrát